Bieliace pásiky na zuby sú jednotkou v ich bielení

Mať krásne biele zuby a závideniahodný úsmev dnes už nie je nedostupným snom, ani nemožnosťou, na ktorú je potrebné šetriť aj niekoľko rokov. Dokonca už za tým ani nemusíte cestovať do zahraničia. Dnes si totiž viete vybieliť zuby aj biele zuby modelkydoma, bez pomoci odborníkov a to pomocou rôznych prípravkov na bielenie, z ktorých najrýchlejšie a najefektívnejšie fungujú práve bieliace pásiky. Ako fungujú, či sú ozaj bezpečné a lepšie ako iné metódy na získanie belšieho a žiarivejšieho úsmevu sa dozviete nižšie.

Dnes už žijeme v dobe, kedy nie je nikomu jedno, ako vyzerá. Každý nedostatok sa snažíme skôr či neskôr napraviť, hoci nás to niekedy stojí aj dlhé mesiace šetrenia. Žlté, sivé či zuby inej farby s fľakmi vedia byť na škodu, hlavne, ak sa niekoho snažíme zaujať. Bieliace pásiky na zuby môžu tento problém vyriešiť už do niekoľkých dní . Dokonca vám to pozdvihne aj vaše sebavedomie. Kde ich kúpiť a odkiaľ vlastne pochádzajú?

Prípravok na krajší úsmev  z poza „Veľkej mláky“

Určite viete, že pojem „Veľká mláka“ symbolizuje Ameriku, teda kontinent, ktorý predstavil radu rôznych prípravkov. Práve oni sa totiž podieľali na výrobe bieliacich pásikov na domáce bielenie zubov. Pričom prvé pokusy sa so súčasnými možnosťami a dostupnými produktmi nedajú ani porovnať. Prvé produkty boli nielenže na použitie nebezpečné, ale stáli doslova aj majland. Nemohol si ich dovoliť len tak každý a ak už, tak používaním veľmi riskovali, nakoľko použité zloženie bolo veľmi agresívne. Na rôzne škodlivé účinky sa prišlo samozrejme až neskôr. No tento fakt platí u všetkých prípravkov na bielenie zubov, nielen u bieliacich pásikov. Postupným zdokonaľovaním a pravidelným testovaním sa im podarilo vyvinúť maximálne bezpečný prípravok, ktorý zvládne používať každý, kto si verí.

Kde možno bieliace pásiky na bielenie zubov zohnať?

Určite ale nie je jedno, odkiaľ si bieliace pásiky na belšie zuby zakúpite. Rôzne prípravky zoženie v lekárni, v supermarketoch, ale aj na internete. Pri výbere si môžete nechať poradiť, no vždy je to riziko, pokiaľ vám radí niekto, kto tie prípravky na vlastnej koži nevyskúšal. Neodporúčame vám si ich zakupovať od rôznych nedôveryhodných predajcov, u ktorých sa vám zdá, že ich ponúkajú pod cenu. Nakoľko v mnohých prípadoch nejde o originály, ale len netestované napodobeniny, ktoré vám môžu vážne poškodiť ako zubnú sklovinu, tak aj celý chrup.

Bieliace pásiky na zuby a ich vybielenie si môžete bezpečne a za čo najlepšiu cenu zakúpiť cez internet napr. priamo u výrobcu alebo u overeného predajcu. Tí ponúkajú výlučne originály výrobkov, ktoré boli testované všetkými možnými spôsobmi, takže ich správnym používaním vám nehrozia žiadne ujmy. Možno ste natrafili na viac dôveryhodných a testovaných bieliacich pásikov, no neviete, ktoré budú na vybielenie zubov tie najlepšie. Skúste sa sústrediť na recenzie užívateľov. Vďaka ním si budete ešte viac istý, že zbytočne nevyhodíte peniaze za produkt, ktorý vám nepomôže.

Nie každá sada bieliacich pásikov na zuby je profesionálna

Určite ste si všimli pestrú paletu ponúk. Niektoré sú balením rozsiahlejšie, iné skromnejšie, čo sa možno odráža aj na cene. Práve balenia, ktoré toho v sebe zahŕňajú o čosi viac vám vedia aj viac pomôcť. Niektorí výrobcovia však predávajú napustené papieriky, ktoré propagujú ako bieliace pásiky, no zmenu po nich si ani nevšimnete.

Profesionálna sada bieliacich pásikov na bielenie zubov vám prvé zmeny prinesie už po prvom použití. Nemusíte sa báť, že ich budete musieť používať aj niekoľko mesiacov, ako si to vyžadujú iné produkty sľubujúce belšie zuby. Vďaka profesionálnej sade bieliacich pásikov vám stačí 5-7 dní, počas ktorých sa vaše zafarbenie chrupu môže zmeniť až o 14 odtieňov! Seriózny výrobca dokonca do balenia doloží aj vzorkovnicu, aby ste si mohli za každým odsledovať vašu zmenu.

Profesionálna sada bieliacich pásikov na belšie zuby okrem toho obsahuje aj predprípravný sprej, náustok, bieliaci gél či minilampu. Celé toto zloženie vytvára skutočne profesionálnu prácu, ktorá je porovnateľná s tým, čo by vám urobil zubár. Akurát, že u zubára by ste museli absolvovať viacero sedení, rozložených aj do niekoľkých týždňov a zaplatili by ste mu za to o niekoľko stoviek eur viac.

Tie najlepšie bieliace pásiky na zuby stoja okolo 50 eur a proces trvá maximálne 7 dní. Najlepšie je ho uskutočňovať večer na čistom chrupe, aby prípadné nečistoty neovplyvnili pôsobenie účinných látok. Prvá aplikácia trvá maximálne 20 minút a každý ďalší deň je doba pôsobenia kratšia, no účinok o to viditeľnejší. Preto sú bieliace pásiky skutočne profesionálnou, no zároveň najlepšou domácou metódou na bielenie zubov.

Ako si udržať zuby čo najdlhšie biele?

To, že sa vám vaše zuby podarilo vybieliť, zbaviť zažltnutia a fľakov, či už pohar cerveneho vinapomocou bieliacich pásikov alebo inými metódami ešte neznamená, že na ich starostlivosť máte zanevrieť. Práve naopak. Ak budete pokračovať v „starom“ štýle a nebudete si dávať pozor na to, čo pijete, jete a robíte, vám môže váš chrup opäť zafarbiť. Najhoršie naňho vplýva fajčenie, sladkosti – čokoláda, niektoré ovocie a farebné nápoje ako napr. víno, sladené bublinkaté vody atď.

Preto, ak si chcete biele zuby udržať čo najdlhšie, snažte sa obmedziť v konzumácii potravín a nápojov, ktoré môžu zapríčiniť ich opätovné zažltnutie. Poprípade si ich starostlivo po takomto chode umyte. Na trhu si však môžete zakúpiť aj pasty, ktoré chránia vašu sklovinu a povlak zubov pred usádzaním škodlivých farebných čiastočiek. Nie sú práve najlacnejšie, no ich používanie stojí za to.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *